Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Realizace opatření na úsporu energie MRAMORIT a. s.


Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Ostatní
Stavebnictví a související činnosti ->  Dopravní stavby
Stavebnictví a související činnosti ->  Pozemní stavby

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem plnění zakázky je realizace projektu „Realizace opatření na úsporu energie MRAMORIT a. s.“. Zakázka je rozdělena na 2 části: - část č. 1 – Vytápění, - část č. 2 – Osvětlení. Dodavatel je oprávněn podat nabídku na jakoukoli část zakázky popř. na obě části zakázky. Každá část zakázky bude hodnocena samostatně a na každou část zakázky bude uzavřena samostatná smlouva. Zakázka bude částečně hrazena z Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost, název projektu „Realizace opatření na úsporu energie MRAMORIT a. s.“, číslo projektu CZ.01.3.10/0.0/0.0/18_183/0016518. Zadavatel upozorňuje, že se nejedná o zadávací řízení dle zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek. Zakázka je zadávána ve výběrovém řízení realizovaném podle Pravidel pro výběr dodavatelů v OP PIK.

Druh zadávacího řízení:
Jiná zakázka
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 27.01.2021

Lhůta pro podání nabídek do: 16.02.2021 (10:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.