Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Modernizace PC učeben Základní škola Klimkovice


Kategorie

Technologie, stroje, přístroje a elektronika
Technologie, stroje, přístroje a elektronika ->  Technologie, stroje a přístroje Materiál, součástky a náhradní dílyNábytek
Nábytek ->  Ostatní IT
IT ->  HW a příslušenství

Lokalita:

Moravskoslezský kraj

Popis:
Předmětem veřejné zakázky je zhotovení díla – modernizace PC učeben včetně souvisejících dodávek vybavení do učeben. Předmětem veřejné zakázky je zhotovení nových obložení stěn, technického obložení pro kabeláž, UTP a elektro rozvodů, včetně pořízení zátěžových koberců, dále zhotovení a dodávka nábytku, dodávky IT a AV techniky včetně dodávek veškeré související kabeláže a provedení všech dalších souvisejících prací v PC učebnách dle technické specifikace uvedené v příloze č. 2 zadávací dokumentace (technická specifikace předmětu plnění vymezující minimální požadovaný standard předmětu plnění).
Součástí předmětu veřejné zakázky je rovněž doprava do místa plnění, instalace a zapojení a provedení všech dalších činnosti souvisejících s dodávkou díla, jejichž provedení je pro řádné dokončení díla nezbytné, včetně zaškolení obsluhy. Předmět veřejné zakázky bude dodán a zhotoven jako funkční celek.

Druh zadávacího řízení:
Zjednodušené podlimitní řízení
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 12.03.2020

Lhůta pro podání nabídek do: 02.04.2020 (15:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.