Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Litoměřice - Oprava vzduchotechniky v kuchyni


Kategorie

Technologie, stroje, přístroje a elektronika
Technologie, stroje, přístroje a elektronika ->  Elektronika

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Původní VZT zařízení bude kompletně demontované a ekologicky zlikvidované. Nová VZT jednotka bude umístěná opět ve strojovně VZT v 1.NP. Bude vybavená rekuperací tepla s vysokou účinností a teplovodním ohřevem vzduchu. S ohledem na transportní cesty je nutné dodat jednotku VZT v demontovaném stavu a sestavit ji až ve strojovně vzduchotechniky. Vzduchový výkon zařízení je dimenzován na osazení kuchyně stávající technologií. Chlazení není požadováno. Součástí opravy je obnovení funkce regulace, která bude zajišťovat řízení a ovládání ventilátorů, monitorování energii, volné noční chlazení, rekuperaci tepla a chladu, filtr alarm pro přívod i odvod, bezpečnostní alarmy, řízení regulace na straně vody, řízení vlhkosti a ovládání klapek vč. servopohonů. Přívod čerstvého vzduchu do kuchyně, stejně jako odtah z ní bude tažen cca v původních trasách. Rozvod vzduchu bude proveden ze čtyřhranných trub SK I, pozink. V prostoru 1.PP budou všechny rozvody tepelně izolované. Odtah vzduchu znehodnoceného bude částečně přes nerezové digestoře zavěšené nad varnými plochami a částečně přes odvodní čtyřhranné pozink. potrubí SK I, a na něm osazené lapače tuku. Součástí opravy bude zpracování prováděcí projektové dokumentace včetně projektu skutečného provedení.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 14.04.2020 (00:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.