Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

ZPŘ/7/OÚR/20 Snižování spotřeby energie MŠ Moravská


Kategorie

Opravy, revize a servisSpráva a údržba, úklidStavebnictví a související činnostiTechnologie, stroje, přístroje a elektronika
Stavebnictví a související činnosti ->  Pozemní stavby
Technologie, stroje, přístroje a elektronika ->  Elektronika
Správa a údržba, úklid ->  Správa a údržba budov

Lokalita:

Moravskoslezský kraj

Popis:
Předmětem veřejné zakázky v rámci stavby číslo 18052 – „Snižování spotřeby energie MŠ Moravská“ jsou stavební práce na objektu Mateřské školy Moravská, na ulici Moravská 404/14 v Havířově – Šumbarku, které se skládají ze dvou dílčích částí:

část A) „Snižování spotřeby energie MŠ Moravská - zateplení“
V rámci této části bude provedeno zateplení fasády kontaktním zateplovacím systémem, zateplení střech, vybourání a dozdění meziokenních vložek, výměna stávajících oken a venkovních vstupních dveří, nové venkovní lamelové žaluzie, stínící markýzy nad terasami, osazení nových radiátorových ventilů a termostatických hlavic, vyregulování otopné soustavy, nová střešní krytina (systém zelené střechy) včetně bleskosvodu a záchytného systému, oprava teras a vstupů.

část B) „Snižování spotřeby energie MŠ Moravská – vzduchotechnika s rekuperací“
V rámci této části bude provedena vzduchotechnika s rekuperací všech tříd MŠ včetně vzduchotechnického potrubí a elektroinstalace.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 15.01.2020

Lhůta pro podání nabídek do: 11.02.2020 (08:30)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.