Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

III/24424 Čečelice


Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Dopravní stavby
Stavebnictví a související činnosti ->  Pozemní stavby

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Provedení stavebních prací souvisejících se změnou jedné z dotčených stykových křižovatek na křižovatku okružní. V rámci stavby bude odstraněn silniční dopravní ostrůvek, který bude nahrazen živičnou asfaltovou plochou včetně rekonstrukce silničního souvrství. Pro změnu dopravního režimu bude využito silničních betonových zábran (city bloky), přenosných PVC obrubníků, liniových dopravních prvků a umělohmotných baliset. V rámci komunikací dojde k odstranění starého vodorovného značení, které nahradí nové v provedení plast. Přístupové trasy pro pěší budou upraveny tak, aby navazovaly na nově řešené přechody pro chodce (vodorovné dopravní značení) přičemž povrchy bude tvořit zámková dlažba s prvky, jako jsou vodící linie pro nevidomé. Dále dojde k demontáži stávajícího veřejného osvětlení, které bude nahrazeno novým a to včetně výložníků a svítidel. Nedílnou součástí stavby je změna dopravního režimu tj. výměna, odstranění a umístění nového svislého dopravního značení. V neposlední řadě zajištění řádného DIO a vydání DIR (s ohledem na místní poměry se předpokládá s částečnou uzavírkou).
Veškeré provedené práce musí být provedeny dle platných norem ČSN a příslušných TP.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 16.09.2020 (10:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.