Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

I/23 Brno - ul. Bítešská - monitoring a pasport odvodnění


Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Vodohospodářské stavby
Stavebnictví a související činnosti ->  Dopravní stavby
Stavebnictví a související činnosti ->  Pozemní stavby

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem zadání veřejné zakázky je zjištění stavu kanalizace v úseku - kruhový objezd u obchodního centra Campus Square Brno - po vjezd do Pisáreckého tunelu. Stav kanalizace se bude zjišťovat v obou směrech. V rámci této VZ bude provedeno: čištění horských vpustí, uličních vpustí a revizních šachet, menší stavební práce, monitoring kanalizace (kamerový systém vybavený softwarem na zjištění ovality, spádovosti, laserovým zaměřením vzdálenosti ….) se záznamem na DVD ,průtočnost uličních vpustí vč. protokolu, vytyčení trasy přípojky UV nebo neevidované kanalizace. Součástí VZ bude i poplatek za skládku. Veškerá zjištění budou zdokumentována do mapových podkladů a výkresové části dle skutečného stavu.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 11.12.2020

Lhůta pro podání nabídek do: 21.12.2020 (08:30)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.