Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

FEL - Instalace a montáž centrálního klimatizačního systému, budova B - II.


Kategorie

Technologie, stroje, přístroje a elektronika
Technologie, stroje, přístroje a elektronika ->  Technologie, stroje a přístroje

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Jedná se o veřejnou zakázku na stavební práce. Předmětem veřejné zakázky je instalace a montáž centrálního klimatizačního systému pracující na principu přímého jednookruhového chlazení R410a, tedy bez použití dalšího sekundárního média. Systém složený z vnitřních distribučních jednotek různých výkonů a v provedení s přímým chladivovým výparníkem a vlastní regulací a na druhé straně z venkovní agregátové kondenzační jednotky – modulu potřebného výkonu. Systém zaručující přesnou momentální regulaci výkonu celého zařízení s ohledem na momentální provoz vnitřních jednotek a interní tepelné zatížení. Regulačně budou lokální vnitřní jednotky v jednotlivých místnostech samostatně ovládané s možností nastavení individuální teploty a rychlosti proudění cirkulačního vzduchu nezávisle na provozu ostatních zařízení. Navržený systém musí mít možnost následného rozšíření pro další uvažované prostory Min + 10kW Qchl. Centrální rozvod chladiva bude veden nad podhledem v chodbě. Vnitřní jednotky budou napojeny prostupy v přilehlých zdech. Centrální jednotka bude umístěna na vnější fasádě objektu. Předmětem plnění je dále uvedení do provozu, provedení revize chladivových okruhů a elektroinstalace a zaškolení obsluhy.

Druh zadávacího řízení:
Zakázka malého rozsahu
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 12.03.2020

Lhůta pro podání nabídek do: 26.03.2020 (10:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.