Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Energetické úspory objektu Základní školy, Plzeň, Podmostní 1 - Bezbariérový přístup objektu

Číslo ve věstníku:
Z2021-005905
Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Dopravní stavby
Stavebnictví a související činnosti ->  Pozemní stavby

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Zakázka řeší energetické úspory objektu Základní školy, Plzeň, Podmostní 1 a bezbariérový přístup objektu. Je členěna v rámci svého obsahu do pěti etap, které jsou vzájemně provázané, jedna ovlivňuje a podmiňuje realizaci druhé, případně se realizují v určité fázi souběžně, a omezeny jsou časově náročným termínem dokončení celé zakázky. Ovlivňují se a podmiňují i z hlediska dokončení, užívání nebo kolaudace dílčích etap. Obsahují etapu č.1 - bezbariérový přístup objektu, etapu č.2 - energetické úspory objektu, vnější a vnitřní zateplení, výměna výplní otvorů, regulace a úprava vytápění, etapu č.3 - energetické úspory objektu, VZT s rekuperací, etapu č.4 - opravu fasády objektu, etapu č.5 - výměnu střešní krytiny a opravu krovu.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 15.02.2021

Lhůta pro podání nabídek do: 16.03.2021 (10:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.