Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Domov pro seniory Liptál - zhotovení projektové dokumentace a výkon inženýrské činnosti pro vydání stavebního povolení


Kategorie

Projekty a studieStavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Projektové, architektonické a související činnosti

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem plnění zadávané veřejné zakázky (dále jen „veřejná zakázka“ či „VZ“) jsou projekční práce, jejichž předmětem je: - přístavba ke stávajícímu objektu - budově č.p. 233 v Liptále, která je součástí pozemku p. č. st. 155 v k.ú. Liptál a budov na tomto pozemku - dořešení odstranění stávajících staveb, v případě dotčení přístavbou, - stavební úpravy stávající budovy č.p. 233 na pozemku p. č. st. 155 v k. ú. Liptál a budov na tomto pozemku, v místech dotčených novou přístavbou, včetně stavebních úprav ve stávající budově č.p. 233, a to včetně: - všech potřebných prací spojených s novou přístavbou v návaznostech ke stávajícímu objektu - tj. k budově č.p. 233 v Liptále, - studie interiéru, - propočet nákladů, - sadové úpravy pozemků a mobiliář, - úprav zpevněných ploch, - napojení inženýrských sítí. V rámci realizace veřejné zakázky budou zpracovány: 1. Zjednodušená dokumentace (pasport stavby) 2. Dokumentace pro vydání společného povolení (dále jen „DSP“) 3. Studie řešení interiéru – vnitřní vybavení. 4. Výkon inženýrské činnosti (IČ) za účelem vydání společného povolení, na stavbu „DS Liptál“.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 01.10.2020 (00:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.