Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Domov Dědina, Opočno – Vybudování zařízení pro vertikální přepravu osob (stavební práce)


Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Dopravní stavby
Stavebnictví a související činnosti ->  Pozemní stavby

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem veřejné zakázky jsou stavební práce, zajištění a předání kolaudačního souhlasu nebo kolaudačního pravomocného rozhodnutí příslušného stavebního úřadu, dle kterého je možné užívat dokončenou stavbu ve smyslu § 119 odst. 1 zákona č. 183/2006 Sb., o územním plánování a stavebním řádu, ve znění pozdějších předpisů.
Jedná se o vybudování výtahové plošiny v objektu D1 – Přepychy a v objektu D3 – České Meziříčí Domova Dědina. Objekty jsou přístupné osobám s omezenou schopností pohybu a orientace.
Veškeré práce budou realizovány dle části projektové dokumentace ve stupni pro provedení stavby (DPS) zpracované společností Obchodní projekt Hradec Králové v.o.s., se sídlem Zemědělská 880/1, Slezské Předměstí, 500 03 Hradec Králové.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 05.06.2020 (09:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.