Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Dokumentace pro stavební povolení - Greenway Jizera v úseku Turnov – Svijany


Kategorie

Stavebnictví a související činnosti

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem veřejné zakázky je zpracování projektové dokumentace pro stavební povolení cyklotrasy „Greenway Jizera v úseku Turnov – Svijany“ a to v úseku z Turnova od malé vodní elektrárny u autobusového nádraží, do Svijan na hranici katastru s obcí Loukov. Zahrnuje novou výstavbu, popřípadě stavební úpravy stávajících pozemních komunikací, určené pro cyklisty a nutnou obslužnou dopravu (dále jen komunikace) včetně součástí a příslušenství a vynucených investic. Zakázka zahrnuje:

- Zpracování projektové dokumentace pro stavební povolení dle příslušných právních předpisů a v členění na etapy dle projektové dokumentace pro územní řízení.
- Zpracování výkazu výměr a oceněného soupisu prací dle vyhlášky č.169/2016.
- Inženýrská činnost, projednání dokumentace s dotčenými orgány a majiteli dotčených pozemků (doložení výsledku v písemné podobě). Bude projednáno místo napojení pokračování trasy na území Středočeského kraje, obec Loukov. V případě nedoložení vyjádření těchto subjektů doložit doklad o oslovení, např. kopie žádosti, vč. dokladu o doručení). Budou doloženy souhlasy dotčených orgánů státní správy.
- Zajištění vydání stavebního povolení včetně právní moci

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 23.11.2020 (10:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.