Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Revitalizace území po důlní činnosti v k.ú. Horní Benešov - Obnovení dopravní komunikace

Číslo ve věstníku:
Z2020-039446
Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Dopravní stavby

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem této veřejné zakázky je provedení činností dle projektové dokumentace pro provádění stavby s názvem „Revitalizace území po důlní činnosti v k.ú. Horní Benešov - Obnovení dopravní komunikace“, zpracované v květnu 2020 společností Moravia Consult Olomouc a.s., IČO: 00296007, která je přílohou č. 3 ZD. Informace, uvedené v projektové dokumentaci ke stavebnímu objektu C 401 Veřejné osvětlení, mají pouze informativní charakter. Realizace objekt C 401 Veřejné osvětlení není předmětem plnění této veřejné zakázky. Předmětem plnění je obnova dopravní komunikace a přeložení stávající silnice II/459 východním směrem mimo zastavěné území města Horní Benešov, úprava napojujících komunikací a chodníku.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 05.11.2020

Lhůta pro podání nabídek do: 07.12.2020 (23:59)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.