Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Dodávka zdrojů tepla a osvětlení v logistickém areálu Prologis Park Rudná II. – část B – Výměna osvětlení v logistickém areálu Prologis Park Rudná II.


Kategorie

Technologie, stroje, přístroje a elektronika
Technologie, stroje, přístroje a elektronika ->  Elektronika Materiál, součástky a náhradní dílySpotřební materiál
Technologie, stroje, přístroje a elektronika ->  Technologie, stroje a přístroje
Spotřební materiál ->  Ostatní

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem plnění této zakázky je dodávka osvětlení (nového, nepoužívaného, originálního) včetně všech součástí a příslušenství nezbytných pro řádné užívání zařízení: 1. Demontáž stávajícího osvětlení včetně rozvodů a nouzového osvětlení v dotčených objektech a jeho ekologická likvidace. 2. Instalace nového světelného systému vč. rozvodů, nouzového osvětlení s CBS a protipožárních tras (dodávka, montáž a doprava na místo plnění a proškolení uživatele v obsluze). 3. Úprava rozvaděče. 4. Měření osvětlení vč. závěrečné zprávy. 5. Výchozí revize elektro vč. závěrečné zprávy. Předmět plnění zakázky je blíže vymezen v příloze č. 3 této výzvy - Projektová dokumentace, v příloze č. 4 této výzvy - Rozpočet akce k nacenění a v příloze č. 7 – Nadřazená dokumentace. Zadavatel požaduje kompletní dodání všech částí předmětu plnění, zadavatel neakceptuje částečné plnění předmětu této zakázky.

Druh zadávacího řízení:
Zakázka malého rozsahu
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 29.11.2019 (10:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.