Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Dodávka systému LC/MS


Kategorie

Zdravotnictví, sociální služby
Zdravotnictví, sociální služby ->  Přístroje

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem veřejné zakázky je dodávka sestavy duálního kapalinového chromatografu a hmotnostního spektrometru s velmi vysokým rozlišením a přesným určením hmotnosti ve stolním uspořádání na bázi hybridního systému s kvadrupólem, iontovou pastí a ultravysokorozlišujícím analyzátorem pro široké spektrum kvalitativních a kvantitativních analýz z oblasti metabolomických aplikací, a to včetně dodávky počítače, záložního zdroje a programového vybavení pro řízení sestavy a vyhodnocování naměřených dat. Předmět veřejné zakázky je podrobně definován přílohou č. 1 (Technická specifikace) této zadávací dokumentace. Zakázka je spolufinancována a je součástí projektu č. CZ.02.1.01/0.0/0.0/18_046/0015861, název projektu: Upgrade infrastruktury CCP II (CCP II), Operační program Výzkum, vývoj a vzdělávání.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 27.01.2020

Lhůta pro podání nabídek do: 27.02.2020 (09:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.