Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Nemocnice vyškov - dodávka zdravotnické techniky a mobiliáře


Kategorie

Zdravotnictví, sociální služby
Zdravotnictví, sociální služby ->  Přístroje

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem veřejné zakázky, je dodávka zdravotnické techniky a mobiliáře do budovy B a části budovy C1 nemocnice Vyškov. Předmět veřejné zakázky bude realizován ve dvou etapách: V průběhu stavebního ukončení realizace rekonstrukce budovy B bude tato budova vybavena zdravotnickou technikou a mobiliářem oddělení lůžkové a ambulantní rehabilitace a lůžkové oddělení neurologie včetně souvisejících prostor. Po dokončení první etapy (realizace i vybavení) a přesunu pacientů z části budovy C1 do budovy B bude realizována rekonstrukce části budovy C1 (3. NP a části 1NP a 1PP) která bude vybavena zdravotnickou technikou a mobiliářem (lůžkové oddělení ORL a související prostory). Součástí předmětu veřejné zakázky je i montáž a instalace dodaných prvků v budově a úklid po provedené montáži včetně likvidace použitých obalů.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 02.03.2020 (10:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.