Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

DNS - Pořízení vozidel do vlastnictví ČP


Kategorie

Auto-moto, doprava
Auto-moto, doprava ->  Dopravní prostředky
Dopravní prostředky ->  Osobní

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
V souladu s ustanovením § 138 a násl. zákona hodlá zadavatel za účelem pořízení vozidel do vlastnictví realizovat zadávací řízení na zavedení dynamického nákupního systému (dále též „DNS“). DNS je plně elektronický systém sloužící pro zadávání dílčích veřejných zakázek na nákup vozidel všech kategorií a druhů pohonu (klasická i alternativní paliva). DNS je časově neomezený a otevřený po celou dobu svého trvání všem dodavatelům. DNS bude dle předmětu zadávaných veřejných zakázek rozdělen do následujících kategorií: • kategorie č. 1 - Nákup vozidel kategorie M1; • kategorie č. 2 - Nákup vozidel kategorie N1; • kategorie č. 3 - Nákup vozidel kategorie N2, N3, O4. Dodavatel je oprávněn kdykoli v průběhu trvání DNS podat žádost o účast s požadavkem na zařazení do DNS, a to do jedné, několika nebo do všech kategorií. Zadavatel zařadí do DNS ty dodavatele, kteří předloží žádost o účast a splní podmínky pro zařazení do příslušné kategorie DNS. Dodavatel zařazený do DNS bude následně zadavatelem po celou dobu trvání DNS vyzýván k podávání nabídek k dílčím veřejným zakázkám. Zařazený dodavatel není povinen účastnit se každé dílčí veřejné zakázky.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 04.09.2020

Lhůta pro podání nabídek do: 12.10.2020 (10:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.