Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

DNS - Operativní a finanční leasing vozidel


Kategorie

Auto-moto, dopravaFinance, pojištění
Auto-moto, doprava ->  Dopravní prostředky
Dopravní prostředky ->  Osobní

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
V souladu s ustanovením § 138 a násl. zákona hodlá zadavatel za účelem zajištění pronájmu vozidel formou operativního a finančního leasingu realizovat zadávací řízení na zavedení dynamického nákupního systému (dále též „DNS“). DNS je plně elektronický systém sloužící pro zadávání dílčích veřejných zakázek na pronájem vozidel všech kategorií a druhů pohonu (klasická i alternativní paliva) formou operativního a finančního leasingu. DNS je časově neomezený a otevřený po celou dobu svého trvání všem dodavatelům. DNS bude dle předmětu zadávaných veřejných zakázek rozdělen do následujících kategorií: • kategorie č. 1 - Operativní leasing vozidel do 3,5 t; • kategorie č. 2 - Operativní leasing vozidel nad 3,5 t; • kategorie č. 3 - Finanční leasing vozidel do 3,5 t; • kategorie č. 4 - Finanční leasing vozidel nad 3,5 t. Dodavatel je oprávněn kdykoli v průběhu trvání DNS podat žádost o účast s požadavkem na zařazení do DNS, a to do jedné, několika nebo do všech kategorií. Zadavatel zařadí do DNS ty dodavatele, kteří předloží žádost o účast a splní podmínky pro zařazení do příslušné kategorie DNS. Dodavatel zařazený do DNS bude následně zadavatelem po celou dobu trvání DNS vyzýván k podávání nabídek k dílčím veřejným zakázkám. Zařazený dodavatel není povinen účastnit se každé dílčí veřejné zakázky.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 01.09.2020

Lhůta pro podání nabídek do: 05.10.2020 (10:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.