Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

DM - rozvod vody


Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Vodohospodářské stavby
Stavebnictví a související činnosti ->  Dopravní stavby
Stavebnictví a související činnosti ->  Pozemní stavby

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Budova DM byla vystavěna v sedmdesátých letech minulého století. Jedná se o dvou podlažní montovanou budovu ze stěnami z porobetonu. Vzhledem k použitým příčkám jsou veškeré rozvody ZTI taženy po stěnách.

Rozvody ZT a ÚT vykazují množství poruch a rovněž vybavení sociálního zařízení nevyhovuje dnešním parametrům. Do objektu je proveden nový topný kanál z předizolovaného potrubí z kotelny.
Projekt řeší vybourání stávajících zděných sprchových koutů a kabinkových WC, podlah v těchto místnostech a nevyhovujících podhledů. Podlahy budou po přespádování provedeny nově a opatřeny dlažbou. Podhled bude proveden ze SDK. Pro rozvod teplé a studené vody budou provedeny instalační předstěny.
Dále modernizaci 4 sociálních zařízení ve vychovatelnách. Dělící příčky mezi boxy a kabinkami budou provedeny sanitárními příčkami do v. 2000 mm s uzávěry.
Podle projektu ÚT budou provedeny výměny stávajících radiátorů včetně rozvodů a výměny požárního vodovodu a rozvodů teplé a studené vody.
V rámci této akce je nutné osadit nové osvětlení ve sprchách a WC a odvětrat sociální zařízení vychovatelen.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 12.07.2019 (12:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.