Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Demolice mostu ul. Výškovická (PD+AD+IČ) II.


Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Projektové, architektonické a související činnosti Projekty a studie

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem veřejné zakázky malého rozsahu je vypracování projektových dokumentací a zajištění souvisejících činností v rámci přípravy a realizace stavební akce s názvem „Demolice mostu ul. Výškovická“ včetně vybudování nové energolávky v k.ú. Zábřeh nad Odrou, obec Ostrava. Součástí dokumentace musí být také zpracování přeložek dvou medií umístěných na mostě. Realizace bude probíhat v ochranném pásmu dráhy (Polanecká spojka). Rozsah plnění: Provedení průzkumných prací, vypracování PD pro odstranění stavby, vypracování PD pro územní řízení pro vybudování energolávky, vypracování PD pro stavební povolení pro vybudování energolávky, vypracování PD pro provádění stavby, výkon inženýrské činnosti, vypracování plánu BOZP včetně zajištění funkce koordinátora BOZP ve fázi přípravy stavby, výkon autorského dozoru po dobu realizace stavby.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 15.01.2020

Lhůta pro podání nabídek do: 30.01.2020 (09:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.