Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Služby projektového manažera SAP


Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Projektové, architektonické a související činnosti Projekty a studie

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem veřejné zakázky je uzavření rámcové dohody s 1 dodavatelem, a to na dobu 48 měsíců. Předmětem Rámcové dohody je stanovení práv a povinností Smluvních stran pro postup při uzavírání Dílčích smluv na poskytování těchto služeb: • konzultace, řízení projektů a ostatní služby podpory provozu a rozvoje systémů EKIS MV (Ekonomický informační systém MV) a ISoSS (Informační systém o státní službě) na Ministerstvu vnitra ČR (dále také jako „Koncový zákazník“), tzn. služby projektového manažera spočívající především, ale ne výlučně, v řízení projektového týmu, jehož úkolem bude příprava nabídek, harmonogramů, odhadů pracnosti a dalších podkladů pro realizaci zadaných projektů a řízení jejich implementace (včetně produktů třetích stran) do prostředí Ministerstva vnitra ČR, poskytování poradenských služeb při realizaci těchto projektů (včetně vysvětlení zadávací dokumentace, hodnocení nabídek v případě případných veřejných zakázek apod.) a podpoře projektů po jejich ukončení.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 07.01.2020

Lhůta pro podání nabídek do: 12.02.2020 (10:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.