Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Datové sítě - Teplicko (vypracování projektové dokumentace a zajištění souvisejících činností)


Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Ostatní

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem veřejné zakázky je zpracování projektové dokumentace, výkon inženýrské činnosti a výkon autorského dozoru. Dílem se konkrétně rozumí zejména výkon níže uvedených činností: a) provedení odborných činností dle závazného návrhu smlouvy, který je přílohou č. 1 této Zadávací dokumentace, b) komplexní zpracování projektové dokumentace pro projekt s názvem „Teplicko – Připojení „bílých míst“ k vysokorychlostnímu internetu“, c) zpracování dokumentace skutečného provedení stavby, d) výkon inženýrské činnosti, e) součinnost při přípravě a realizaci zadávacího řízení na zhotovitele projektu s názvem „Teplicko – Připojení „bílých míst“ k vysokorychlostnímu internetu“, f) výkon autorského dozoru projektanta, g) závazek dodavatele (zhotovitele) poskytnout zadavateli (objednali) výhradní licenci k užití díla všemi způsoby užití v neomezeném rozsahu.

Druh zadávacího řízení:
Nadlimitní veřejná zakázka
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 09.11.2020 (00:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.