Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Cesta do Suché - I. etapa


Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Dopravní stavby
Stavebnictví a související činnosti ->  Pozemní stavby

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem veřejné zakázky je provedení stavebních prací v rámci rekonstrukce stávajících cest v prostoru jezera Chabařovice (Milada). Stavba bude provedena dle projektové dokumentace specifikované v čl. 2 této ZD. Jedná se o opravu stávající cesty, která je v rámci projektové dokumentace situačně rozdělena na dvě části, a to C1 a C2.
Část C1
Cesta C1 je navržena jako jednopruhová obousměrná komunikace, s šířkou vozovky 3,50 m a oboustrannou nezpevněnou krajnicí šířky 0,50 m. V polovině trasy je vlevo, ve směru staničení, navržena výhybna délky 20,00 m. Rozšíření komunikace v prostoru výhybny je o 2,50 m, tj. na konečnou šířku vozovky 6,00 m. Nájezdové klíny výhybny jsou 10,00 m dlouhé. Povrch vozovky bude z asfaltového betonu. Délka cesty je 325,698 m.
Cesta C1 je napojena na slepou komunikaci obce Roudníky vedoucí od kostela směrem na východ a vede v klesání až ke křížení se stávajícím trubním propustkem. Od tohoto křížení cesty C1 s propustkem, pokračuje směrem na jihozápad ke komunikaci propojující jezero Milada s obcí Suché část cesty pod označením C2.
Část C2
Cesta C2 je navržena jako dvoupruhová obousměrná komunikace bez výhyben, s šířkou vozovky 6,50 m a oboustrannou nezpevněnou krajnicí šířky 0,50 m. Povrch vozovky bude z asfaltového betonu. Délka cesty je 410,000 m.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 12.03.2021 (09:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.