Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

BUDOVA ZŠ PŘEDMĚŘICE NAD LABEM - 2. etapa - tělocvična, šatny - stavební úpravy stávajícího stavu

Číslo ve věstníku:
Z2020-009535
Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Dopravní stavby
Stavebnictví a související činnosti ->  Pozemní stavby

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem veřejné zakázky jsou stavební práce spojené s rekonstrukcí tělocvičny a úpravami stávajícího objektu, jimiž dojde ke vzniku nových šaten se sprchami určenými pro veřejnost, která bude moci využívat tělocvičnu mimo vyučovací dobu. Šatny budou doplněny o WC pro muže a WC pro ženy, úklidovou komoru, prostor pro přezouvání, WC pro imobilní občany a kabinet pro učitele vyučující tělesnou výchovu. Nářaďovna přístupná z tělocvičny bude nově větší. Na tělocvičně bude proveden nový krov z příhradových vazníků se sanací věnce jeho nadbetonováním, na němž bude zavěšen nový dvojitý akustický podhled s nárazovou odolností. Nově bude provedena i skládaná střecha. Uvnitř bude kromě nové parketové podlahy provedeno nové i protinárazové dřevěné obložení stěn a nové osvětlení. Čelní stěny budou obloženy akustickou izolací a ochrannými sítěmi. Ochranné sítě budou instalovány i na okna.

Druh zadávacího řízení:
Užší řízení
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 18.03.2020

Lhůta pro podání nabídek do: 09.04.2020 (10:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.