Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

BOSTEC – revitalizace brownfieldu v Holešově – opakované výběrové řízení


Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Ostatní
Stavebnictví a související činnosti ->  Dopravní stavby
Stavebnictví a související činnosti ->  Pozemní stavby

Lokalita:

Zlínský kraj

Popis:
Předmětem zakázky jsou stavební práce, a to kompletní demolice stávajících budov včetně zpevněných ploch a novostavba provozního objektu včetně navazujících ploch a napojení na inženýrskou a dopravní infrastrukturu. Nová přízemní stavba je obdélníkového půdorysu individuálně stojící (60,6x17,9m, výškou hřebene střechy výrobní části 5,9m a atiky ploché střechy administrativní části 3,8m, úroveň 1.np +/-0,000=227,30 m.n.m) s umístěním uvnitř pozemku, blíže jeho východní hranici a má funkci výrobní pro přesnou strojírenskou výrobu se zázemím pro zaměstnance s administrativou. Stavebně je objekt řešen jako ocelová konstrukce opláštěná sendvičovými panely s navazující zděnou přístavbou. Okolní zpevněné plochy mají účel dopravní obslužnosti a jsou řešeny z rozebíratelné betonové dlažby.

Druh zadávacího řízení:
Otevřené řízení
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 20.03.2020

Lhůta pro podání nabídek do: 22.04.2020 (10:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.