Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Bohdalov – zkapacitnění jednotné kanalizace


Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Vodohospodářské stavby

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem veřejné zakázky je rekonstrukce jednotné kanalizace v severní části městyse, včetně přeložení vodovodu. Na akci se podílí dva investoři, a to Městys Bohdalov a Svaz vodovodů Bohdalov, akce bude financována z vlastních zdrojů zadavatelů. Předmětem veřejné zakázky je: 1. SO 01 Kanalizace V rámci stavby bude zkapacitněna stoka F. Na navrženou kanalizaci bude přepojeno 47 kanalizačních přípojek. Potrubí kanalizační stoky – potrubí z trub kameninových, profil DN do 500 mm. Celková délka 392,9 m. Ivestice zadavatele č. 1. 2. SO 02 Přeložka vodovodu Navržená přeložka vodovodu bude v celé trase vedena v souběhu s navrženou stokou jednotné kanalizace. Na navržený vodovod bude přepojeno 22 vodovodních přípojek. Vodovod je navržen o průměru d 90 z potrubí PE 100 RC. Celková délka 286,5 m. Investice zadavatele č. 2. Dále viz zadávací dokumentace.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 17.02.2021 (00:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.