Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Audit dotačních projektů Slezské univerzity v Opavě


Kategorie

Účetnictví a audit

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Cílem výběrového řízení je uzavření smlouvy mezi zadavatelem a dodavatelem, jejímž předmětem je provedení služeb v oblasti auditu dotačních projektů.
Předmětem veřejné zakázky je externí audit projektového účetnictví autorizovaným a vyškoleným auditorem či auditorskou společností, kteří jsou zapsáni v seznamu auditorů vedeném Komorou auditorů ČR podle zákona č. 93/2009 Sb., o auditorech. Zpráva auditora bude obsahovat výrok auditora dle zákona č. 93/2009 Sb., o auditorech v platném znění, a musí obsahovat náležitosti podle § 20 tohoto zákona, kde jsou uvedeny i povinné náležitosti obsahu auditorské zprávy. Zároveň budou audity projektů a auditorské zprávy respektovat podmínky uvedené v Příručce pro příjemce finanční podpory z Operačního programu Vývoj výzkum vzdělávání.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 23.07.2019 (09:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.