Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Kosořský dvůr - sociální bydlení


Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Pozemní stavby
Stavebnictví a související činnosti ->  Dopravní stavby

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem veřejné zakázky je realizace stavby „Kosořský dvůr – sociální bydlení“ spočívající v rekonstrukci stávajících objektů na parcelách č. st. 5 a st. 66, k. ú. Kosoř (539392), na sociální bydlení se šesti bytovými jednotkami určených k bydlení pro osoby v bytové nouzi. Důvodem realizace projektu je nedostatečná kapacita sociálního bydlení v Kosoři a okolí pro osoby v bytové nouzi. Projekt bude spolufinancován z prostředků Evropské unie v rámci Integrovaného regionálního operačního programu (IROP) – Prioritní osa IROP: Prioritní osa IROP: 2 – Zkvalitnění veřejných služeb a podmínek života pro obyvatele regionů, Investiční priorita: 9a – Investice do zdravotnické a sociální infrastruktury, které přispívají k celostátnímu, regionálnímu a místnímu rozvoji, snižování nerovností, pokud jde o zdravotní stav, podporou sociálního začlenění díky lepšímu přístupu k sociálním, kulturním a rekreačním službám a přechodem od institucionálních ke komunitním službám, Specifický cíl: 2.1 – Zvýšení kvality a dostupnosti služeb vedoucí k sociální inkluzi – Registrační číslo projektu: CZ.06.2.56/0.0/0.0/18_104/0009347.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 02.11.2020

Lhůta pro podání nabídek do: 20.11.2020 (10:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.