Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Akumulace energie ve společnosti BRAVO Šluknov s.r.o.

Číslo ve věstníku:
Z2020-045381
Kategorie

EnergieMateriál, součástky a náhradní dílyTechnologie, stroje, přístroje a elektronika
Technologie, stroje, přístroje a elektronika ->  Elektronika
Energie ->  Ostatní

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem dodávky je dodávka bateriového akumulátorového úložiště s jmenovitou kapacitou min. 102 kWh, které bude prostřednictvím řízeného odpojovače paralelně napojeno na stávající fotovoltaickou elektrárnu FVE. Předmětem dodávky je také výkonový bateriový střídač. Dodávaná bateriová sestava musí obsahovat systém BMS, který bude komunikačně kompatibilní se stávající systémovou komunikací CAN. Prostřednictvím této komunikace musí BMS předávat provozní diagnostická data systému nadřazeného řízení stávající FVE. Při realizaci dodávky je také požadováno provedení dodávky nadřazeného systému řízení pro poskytování podpůrných služeb a nadřazené řízení dispečinkem DS. Součástí dodávky je provedení nezbytných úprav SW nadřazeného řízení a diagnostické a uživatelské Web aplikace, tak aby zajistila obsluhu a diagnostické služby nově instalovaného bateriového úložiště včetně všech vedlejších nákladů a musí být a vyjádřeny v Rozpočtu. Zakázka zahrnuje další plnění viz. ZD.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 18.12.2020

Lhůta pro podání nabídek do: 15.01.2021 (13:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.