Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Pořízení technologie akumulace energie 204 kWh STROJÍRNY Rumburk s.r.o.

Číslo ve věstníku:
Z2020-043419
Kategorie

EnergieMateriál, součástky a náhradní dílyTechnologie, stroje, přístroje a elektronika
Technologie, stroje, přístroje a elektronika ->  Elektronika
Energie ->  Ostatní

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem dodávky je dodávka bateriového akumulátorového úložiště s jmenovitou kapacitou min. 204kWh, které bude prostřednictvím řízeného odpojovače paralelně napojeno na stávající bateriový systém. Předmětem dodávky není výkonový bateriový střídač. Dodávaná bateriová sestava musí obsahovat systém BMS, který bude komunikačně kompatibilní se stávající systémovou komunikací CAN. Prostřednictvím této komunikace musí BMS předávat provozní diagnostická data systému nadřazeného řízení PMS, viz níže kapitola „Podklady pro návrh bateriového systému 204kWh“. Při realizaci dodávky je také požadováno provedení úprav (Upgrade) firmware, který zajistí uvolnění provozních limitů stávajícího výkonového střídače a zajistí využití navýšení kapacity a dostupného výkonu k zajištění dalších funkcí systému. Systém BMS musí zajistit HW a SW kompatibilitu na stávající provozovanou stanici SAS I (Špičkovací Akumulační stanice) a která není předmětem dodávky.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 07.12.2020

Lhůta pro podání nabídek do: 11.01.2021 (10:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.