Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

15 ks Mobilní odvodňovací zařízení čistírenských kalů – zahušťovací kontejner SLUDGE BOX 1


Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Vodohospodářské stavby

Lokalita:

Hlavní město Praha

Popis:
15 ks Kalový kontejner s plechovou ocelovou výstelkou s antikorozní úpravou, rozměr 4500x2000x1000, 9M3, vnitřní rám se sítem na čistírenské kaly dle technické specifikace vč. ocelového rámu s plachtou, dvěma čerpadly, flokulační stanicí a rozvaděčemJedná se o 15 ks kalových kontejnerů s plechovou ocelovou výstelkou s antikorozní úpravou. Koncepce zahušťovacích kontejnerů je založena na ekonomickém provozu stávajících provozů čistíren odpadních vod a celkové snížení produkce kalu. Mobilní zařízení pro odvodňování kalů je zakázkový technologický výrobek, pro tažení nákladním automobilem.
Odkalení je možné využít přímo z denitrifikační nádrže, nebo z kalojemu. Při odkalování z kalojemu je oproti denitrifikační nádrže dosahováno zvýšené sušiny na výstupu.
Hlavní výhodou přímého odkalování z denitrifikační nádrže, je možnost využití stávajícího kalojemu pro možnost intenzifikace čistírny odpadních vod. Nevýhodou je zvýšené dávkování polymerního flokulantu.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 17.12.2020

Lhůta pro podání nabídek do: 13.01.2021 (12:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.