Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

ZÚ Ostrava - transmisní elektronový mikroskop (COVID - 19)


Kategorie

Technologie, stroje, přístroje a elektronika
Technologie, stroje, přístroje a elektronika ->  Technologie, stroje a přístroje Výzkum a vývoj

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem plnění této veřejné zakázky je dodávka 1 ks nového a nepoužitého (nikoliv repasovaného) transmisního elektronového mikroskopu určeného pro rutinní biologické aplikace, jako je pozorování buněčné ultrastruktury, pozorování izolovaných bakterií, virů, apod., pozorování těchto vzorků za kryo podmínek, včetně stanovování chemické analýzy v těchto vzorcích. Velký důraz je kladen na rychlost a jednoduchost pozorování a na množství pozorovaných vzorků, tj. na minimální časovou ztrátu při výměně vzorků (“tzv. throughput”). K zaznamenání obrazového výstupu musí být mikroskop vybaven vhodnou kamerou umožňující záznam radiačně citlivých biologických vzorků, včetně možnosti pozorování těchto citlivých vzorků na fluorescenčním stínítku s použitím binokuláru pro rychlé a přesné nastavení s eliminací poškození záznamové kamery. Zároveň je kladen důraz na nízké provozní a servisní náklady. Blíže v ZD.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 18.12.2020

Lhůta pro podání nabídek do: 04.01.2021 (10:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.