Veřená zakázka

ZŠ Štěpánkovice – odborná učebna

Druh zadávacího řízení:
Zjednodušené podlimitní řízení
Lokalita:
Moravskoslezský kraj
Kategorie:
OstatníMateriál, součástky a náhradní díly
CPV kódy:
39162000-5 - Vzdělávací vybavení
Popis:

Předmětem veřejné zakázky je modernizace stávající učebny ZŠ Štěpánkovice. Díky této modernizace vznikne moderní multimediální učebna sloužící pro výuku cizích jazyků (AJ, NJ) a informatiky. Modernizovaná učebna bude mít kapacitu 20 žáků a bude vybavena sítí žákovských pracovišť, interaktivní tabulí, projektorem, kvalitním ozvučením a dalším prvky odpovídajícími současným požadavkům na moderní multimediální a interaktivní výuku.
Realizace této veřejné zakázky je realizována v rámci projektu ZŠ Štěpánkovice - odborná učebna (reg. č. CZ.06.2.67/0.0/0.0/19_116/0013168).
Část 1 VZ – IT vybavení
Předmětem této části veřejné zakázky je dodávka prvků informačních technologií (hardware a software) v rozsahu uvedeném v příloze č. P04a_Položkový výkaz vybavení s minimální požadovanou specifikací – IT vybavení.
Část 2 VZ – nábytek
Předmětem této části veřejné zakázky je dodávka nábytkového vybavení, s tím spojené kabeláže a dále dodávka zátěžového koberce do odborné učebny v rozsahu uvedeném v příloze č. P04b_Položkový výkaz vybavení s minimální požadovanou specifikací – nábytek.
více informací v ZD a návrhu smlouvy

warning
Upozornění: pro zobrazení zadávacích podmínek se registrujte ZDARMA nebo se přihlašte.

  Termíny:

 • calendar_today 
  Datum zahájení zakázky:
  12.05.2022
 • calendar_today 
  Lhůta pro podání nabídek do:
  31.05.2022