Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

ZŠ MATICE ŠKOLSKÉ - VYUŽITÍ PŮDNÍHO PROSTORU


Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Pozemní stavby
Stavebnictví a související činnosti ->  Dopravní stavby

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem veřejné zakázky je vybudování půdní vestavby ve stávajícím půdním prostoru, která bude zajišťovat další komfort provozu základní školy bez navyšování základní kapacity, tj. max. počtu 63 zaměstnanců a 550 žáků. Půdní vestavba v části do ul. Matice školské bude navazovat na stávající půdní vestavbu do ul. Komenského. V půdním prostoru budou dvě odborné učebny (z toho jedna bude počítačová učebna), prostor pro učitele, záchody pro dívky a chlapce, sklady vybavení školy, spisovna (archiv), úklidová komora a propojující chodba. Stavba je členěna na objekty: SO 01 – ZŠ Matice školské – využití půdního prostoru SO 02 – Stavební úpravy stávajícího objektu Předmět plnění veřejné zakázky je definovaný projektovou dokumentací.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 28.11.2019

Lhůta pro podání nabídek do: 19.12.2019 (13:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.