Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

ZŠ Jesenice - dodávka náhlavních setů pro virtuální realitu (Cesta do školy - 2. etapa)


Kategorie

Materiál, součástky a náhradní dílyTechnologie, stroje, přístroje a elektronika
Technologie, stroje, přístroje a elektronika ->  Technologie, stroje a přístroje

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka pomůcek - náhlavních setů pro virtuální realitu včetně příslušenství do ZŠ Jesenice. Jedná se o náhlavní sety určené speciálně pro školní výuku pro virtuální, mix a augmentovanou realitu, dodávané v boxu umožňujícím napájení náhlavních setů. Umožňují pracovat s předpřipravenými pracovními listy určenými pro virtuální a rozšířenou realitu. Součástí je velká databáze studijního obsahu - 3D objekty, 360°obrázky a videa. Učitel prostřednictvím programu spravuje, řídí a distribuuje obsah pro žákovské náhlavní VR sety žáků. Předmětem plnění je také cloudové prostředí pro distribuci obsahu a správu samotných náhlavních setů. Specifikace je uvedena v soupisu dodávek.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 25.11.2020 (00:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.