Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Zpracování znaleckého posudku veřejné zakázky s názvem „Oprava dětské hřiště Kudrnova, Praha 5


Kategorie

Poradenské, právní a tlumočnické služby

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem veřejné zakázky malého rozsahu na služby je zpracování znaleckého posudku, který posoudí hospodárnost, efektivnost a účelnost finančních prostředků vynaložených na realizaci veřejné zakázky a obvyklost hodnoty veřejné zakázky v čase sestavení rozpočtu a místě její realizace, se zaměřením na způsob stanovení předpokládané hodnoty ve vztahu ke zpracované projektové dokumentaci a na jejím základě projektantem zpracovaném rozpočtu (oceněném výkazu výměr), a to k období květen 2018. Provedení kontroly shody projektové dokumentace se skutečně provedenými a uhrazenými pracemi při zohlednění požadavku na herní prvky kvalitativně srovnatelné, včetně certifikací, s herními prvky Městské části Praha 5.

Druh zadávacího řízení:
Zakázka malého rozsahu
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 15.10.2019 (10:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.