Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Znalecký posudek na stanovení ceny pohledávky banky za dlužníkem včetně jejího zajištění


Kategorie

Poradenské, právní a tlumočnické služby

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem Zadavatelem požadovaného plnění veřejné zakázky v rámci tohoto zadávacího řízení je vypracování písemného znaleckého posudku na stanovení tržní hodnoty zesplatněné pohledávky banky za dlužníkem Adularya Enerji Elektrik Üretimi ve Madencilik A.S., včetně jejího zajištění v rozsahu a v souladu se zadávacími podmínkami. Zadavatel požaduje, aby zpracovaný znalecký posudek měl náležitosti dle zákona č. 36/1967 Sb., o znalcích a tlumočnících, ve znění pozdějších předpisů, a vyhlášky ministerstva spravedlnosti č. 37/1967 Sb., k provedení zákona o znalcích a tlumočnících, ve znění pozdějších předpisů. Koncept znaleckého posudku musí být zaslán elektronickou formou před jeho finálním dodáním. Součástí předmětu plnění této veřejné zakázky je také alespoň základní technická due diligence na místě, na kterém se předmět zajištění z posuzované pohledávky fakticky nachází a právní posouzení otázky vymahatelnosti pohledávky, stejně jako zhodnocení ekonomických, technických a právních aspektů oceňované pohledávky. Bližší informace jsou uvedeny v zadávací dokumentaci a jejích přílohách.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 20.07.2020

Lhůta pro podání nabídek do: 18.08.2020 (11:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.