Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Zkvalitnění zázemí pro enviromentální výuku v Mateřské škole Citice


Kategorie

Správa a údržba, úklid
Správa a údržba, úklid ->  Správa a údržba zeleně Materiál, součástky a náhradní dílyStavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Dopravní stavby
Stavebnictví a související činnosti ->  Pozemní stavby

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Tato veřejná zakázka v sobě obsahuje plnění, která svou povahou spadají do dodávek, do stavebních prací i služeb. Jedná se tedy o smíšenou veřejnou zakázku. Převažujícím plněním jsou ovšem dodávky a zároveň se nejedná o dodávky, které by byly součástí stavebních prací. Z tohoto důvodu zadavatel sděluje, že se jedná převážně o veřejnou zakázku na dodávky.
Předmět plnění bude tedy dále označován také souhrnně jako „dílo“. Místo plnění pak z výše uvedeného důvodu může být dále označováno také jako „staveniště“.
Předmětem plnění veřejné zakázky v rámci tohoto výběrového řízení je provedení a obstarání veškerých dodávek, služeb a prací nutných k revitalizaci venkovního prostoru pro enviromentální výchovu MŠ Citice.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 22.02.2021

Lhůta pro podání nabídek do: 10.03.2021 (09:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.