Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Zimní stadion Sokolov – oprava střechy nad administrativní budovou


Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Pozemní stavby
Stavebnictví a související činnosti ->  Dopravní stavby

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem zakázky je oprava střechy nad administrativní budovou zimního stadionu v areálu Baník Sokolov.
Plnění bude realizováno jako stavba na klíč, kdy záměrem je oprava povrchu dosloužilé ploché asfaltové střechy nad administrativní budovou zimního stadionu, včetně navazujících svislých stěn atiky a dvou odvětrávacích komínků. Plocha střechy je cca 240 m2. Cílem je vytvořit novou vodotěsnou izolaci střechy, která bude chránit před zatečením a bude odolná vůči UV záření.
Po stavebně-technické stránce musí návrh zhotovitele splňovat veškeré platné technické normy. Návrh nového materiálové řešení díla musí respektovat a zohledňovat platnou legislativu a normové požadavky z hlediska požárně-bezpečnostního řešení pro daný typ objektu. Návrh prováděných prací bude vyjádřen ve vlastní cenové nabídce zhotovitele.
Pro odvod srážkové vody bude dále využita stávající dešťová odpadní kanalizace (vnitřní dešťové svody do ležaté dešťové kanalizace s následným vyústěním do městské kanalizační sítě).
Řešení musí umožňovat vstup na střešní konstrukci pro potřeby údržby a revizí. Zhotovitelem dodané materiály a výrobky se požadují dodat ve vysoké kvalitě a s předpokladem minimalizace nákladů na jejich údržbu.

Druh zadávacího řízení:
Zakázka malého rozsahu
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 09.04.2020 (11:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.