Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Zavedení centrálního energetického managementu Středočeského kraje


Kategorie

Energie
Energie ->  Ostatní
Energie ->  Elektřina a plyn

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem této veřejné zakázky je poskytnutí služeb při zavádění systému centrálního energetického managementu Středočeského kraje v souladu s požadavky normy ČSN EN ISO 50001: 2019 (v rámci přípravy na certifikaci Systému managementu hospodaření s energií), platnými vyhláškami a zákony v dané oblasti a Státního programu na podporu úspor energie na období 2017 – 2021, dotačního titulu Program EFEKT Ministerstva průmyslu a obchodu ČR, výzvy č. 05/2020 v rámci projektu „Systém hospodaření s energií v podobě centrálního energetického managementu budov a objektů Středočeského kraje“. Centrálním energetickým managementem zadavatel rozumí energetický management řízený a kontrolovatelný centrálně z Krajského úřadu Středočeského kraje vůči jeho zakládaným či zřizovaným organizacím s využitím automatického dálkového elektronického přenosu dat a informací o spotřebě energií a médií z instalovaných čidel na monitorovaných a účelně vybraných místech v rámci budov těchto organizací do příslušné k tomu určené aplikace energetického manažera.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 21.10.2020 (12:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.