Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Zařízení pro mikrovlnný rozklad vzorků s příslušenstvím


Kategorie

Technologie, stroje, přístroje a elektronika
Technologie, stroje, přístroje a elektronika ->  Technologie, stroje a přístroje Výzkum a vývoj

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Zařízení pro mikrovlnný rozklad vzorků (dále ZMRV) musí umožnit provádění rozkladů biologických, environmentálních a geologických vzorků v rozkladných patronách z teflonu (PTFE) účinkem mikrovln za zvýšeného tlaku a teploty v rozkladném médiu tvořeném některou z minerálních kyselin, jejich směsmi nebo směsmi s oxidačními činidly jako např. peroxidem vodíku. Parametry rozkladu musí být monitorovány a celý systém musí být zabezpečen tak, aby při překročení limitních parametrů nedošlo k ohrožení obsluhy. Ovládací systém včetně software musí také umožnit sledování a zaznamenávání průběhu probíhajících procesů. Součástí nabídky musí být kompletní ZMRV s ovládacím systémem a musí být doplněno níže specifikovaným množstvím spotřebního materiálu. Předmětem poptávky a dodávky je nový, kompletní a zcela funkční systém.
Podrobná specifikace zadání je v Příloze č. 1 Technická specifikace této zadávací dokumentace.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 11.02.2021 (10:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.