Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Zámek Plumlov - předhradí - rekonstrukce čelní - severní fasády


Kategorie

Správa a údržba, úklid
Správa a údržba, úklid ->  Správa a údržba budov Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Ostatní
Stavebnictví a související činnosti ->  Pozemní stavby

Lokalita:

Olomoucký kraj

Popis:
Předmětem zakázky je oprava čelní – severní fasády předhradí. V rámci stavebních úprav budou odstraněny příčiny a důsledky zavlhání objektu a konzervativně obnovena vymezená část fasád, včetně přilehlých zpevněných a nezpevněných ploch.
Na základě návaznosti technologických postupů zadavatel dělí realizaci díla na tři etapy:
Etapa I: Předmětem I. etapy projektu je realizace svedení dešťových vod dále od objektu zámku, instalace elektroosmotického systému s omezeným počtem vodičů, odsolení zdiva a provedení sanačních prací na povrchových úpravách. Součástí realizace je i úprava přilehlých zpevněných a nezpevněných ploch.
Etapa II: Předmětem II. etapy projektu jsou navazující práce na úpravě povrchů fasády a jejich prvků PSV. Práce budou realizovány od levého bastionu po vstupní můstek, včetně vstupního můstku. Součástí realizace je i úprava přilehlých zpevněných a nezpevněných ploch.
Etapa III: Předmětem III. etapy projekty jsou navazující práce na úpravě povrchů fasád a jejich prvků PSV. Práce budou realizovány od vstupního můstku k pravému bastionu. Součástí realizace je i úprava přilehlých zpevněných a nezpevněných ploch.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 17.12.2020

Lhůta pro podání nabídek do: 07.01.2021 (09:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.