Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Zajištění vzdělávání vedoucích pracovníků ČHMÚ


Kategorie

Vzdělávání a konference

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem plnění této veřejné zakázky je zajištění školení zaměstnanců vyššího a středního managementu vedené prezenční formou, tj. v přímém kontaktu studentů s lektory. (Výjimkou z tohoto pravidla mohou být situace s takovou epidemiologickou situací, která prezenční výuku nebude umožňovat. V takovém případě musí být dodavatelem předložen upravený plán výuky, který musí být před začátkem realizace odsouhlasen zadavatelem). Požadováno je tříúrovňové školení společně s prohloubením znalostí již proškolených zaměstnanců (viz vzdělávací plán manažerů ČHMÚ, který je přílohou č. 1 návrhu Rámcové dohody): 1) Následná práce s již proškolenými zaměstnanci 2) Vzdělávání středního managementu 3) Vzdělávací program obecného managementu pro vrcholové vedení 4) Navazující vzdělávání pro vrcholový management Zadávací podmínky jsou vypracovány v souladu s § 6 odst. 4 zákona.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 10.03.2021 (00:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.