Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

ZAJIŠTĚNÍ ÚKLIDOVÝCH SLUŽEB II


Kategorie

Správa a údržba, úklid
Správa a údržba, úklid ->  Úklid

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem Veřejné zakázky je uzavření Smlouvy na dobu maximálně 24 měsíců, na jejímž základě bude docházet k pravidelnému úklidu vnitřních prostor středisek Zadavatele uvedených v kapitole 4.3 Výzvy. Podrobný přehled ploch určených pro úklid je uveden v příloze č. A Smlouvy (Položkový rozpočet). Podrobnější způsob provádění úklidu je uveden v příloze č. B Smlouvy (Podrobné podmínky provádění úklidových služeb). Součástí zakázky je i zajištění úklidových prostředků a hygienického materiálu vybraným dodavatelem, který si tyto prostředky a materiál zajistí vlastními silami v dostatečném množství. Úklidové prostředky a hygienický materiál podléhá schválení Zadavatelem. Vybraný dodavatel je zároveň povinen provádět úklidové práce s použitím svého vlastního vybavení (vysavače, smetáky atd.). V rámci své nabídky dodavatel předloží vyplněnou přílohu č. C Smlouvy (Úklidové prostředky), v níž budou uvedeny jednotkové ceny za používané úklidové prostředky a doplňovaný hygienický materiál. Spotřebované úklidové prostředky a doplněný hygienický materiál budou Zadavateli fakturovány samostatně v rámci jedné společné faktury (více viz příloha č. 1 Výzvy – Smlouva). Úklidové práce budou probíhat v pravidelných termínech v pracovní dny nejdříve od 15:30 hod. nebo dle dohody se Zadavatelem.
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum uzavření smlouvy, Datum zrušení VZ: 01.02.2021

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.