Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Zajištění tiskařských služeb na roky 2021 až 2023


Kategorie

Tisk a literatura

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem veřejné zakázky je výroba a tisk tiskovin souvisejících s činností zadavatele a jejich dodání/instalace dle dohody se zadavatelem. Účelem veřejné zakázky je prostřednictvím uzavření rámcové smlouvy s jedním dodavatelem zajistit možnost plynulého využívání tiskařských služeb a zajištění logistických služeb nutných pro dodání vytištěných tiskovin do místa určení stanoveného zadavatelem. Jednotlivé objednávky budou prováděny vždy na základě skutečných potřeb zadavatele. Tiskařskými službami se rozumí provedení digitálního tisku, ofsetového tisku, sítotisku a knihařské zpracování předloh, zaslaných zadavatelem prostřednictvím elektronické komunikace. Bližší specifikace je uvedena ve výzvě k předložení cenové nabídky a jejích přílohách.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 23.02.2021

Lhůta pro podání nabídek do: 11.03.2021 (09:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.