Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Zajištění tiskařských služeb


Kategorie

Tisk a literatura

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem veřejné zakázky je výroba a tisk tiskovin souvisejících s činností zadavatele. Účelem této veřejné zakázky je uzavřením rámcové smlouvy s jedním dodavatelem zajistit možnost plynulého využívání tiskařských služeb a zajištění logistických služeb nutných pro dodání vytištěných tiskovin do místa určení stanoveného zadavatelem. Tiskařskými službami se rozumí provedení digitálního tisku, ofsetového tisku, sítotisku a knihařské zpracování předloh, zaslaných zadavatelem prostřednictvím elektronické komunikace. Jednotlivé objednávky budou prováděny vždy na základě skutečných potřeb zadavatele. Podrobné požadavky zadavatele jsou uvedeny ve Výzvě k předložení cenové nabídky a jejích přílohách.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 29.01.2020

Lhůta pro podání nabídek do: 18.02.2020 (10:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.