Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Zajištění prezentačních a propagačních materiálů pro stavby v uzlu Plzeň


Kategorie

Reklama a marketing

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem zadání je zpracování propagační prezentace pro soubor staveb „Zajištění prezentačních a propagačních materiálů pro stavby v uzlu Plzeň“ (video z již dokončených staveb, 3D vizualizace plánovaných staveb) v podobě jednoho delšího filmu (10 – 15 min), který bude zahrnovat všechny níže uvedené stavby, 1 kratšího filmu (5 - 7 min), který bude zahrnovat všechny níže uvedené stavby a zkrácených verzí (1 – 2 min) pro každou stavbu jednotlivě.
Cílem zpracování prezentace (video/vizualizace) je možnost informování veřejnosti o připravovaných nebo již realizovaných investicích. U připravovaných staveb bude videokompozice navíc použita pro urychlení přípravy, projednání projektu ve stupni územního řízení (stavebního řízení) či prezentaci stavby městským částem a obcím v okolí připravované stavby. V budoucnu bude prezentace použita pro veřejné projednání stavebního řízení. U dokončených staveb bude video sloužit k prezentaci a informování veřejnosti o proběhlých změnách.
Bližší specifikace předmětu plnění veřejné zakázky je upravena v dalších částech zadávací dokumentace.

Druh zadávacího řízení:
Jiná zakázka
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 12.02.2021 (09:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.