Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Zajištění podpory stávajícího a nově budovaného síťového prostředí jednotlivých lokalit

Číslo ve věstníku:
Z2019-035248
Kategorie

Poradenské, právní a tlumočnické služby

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem veřejné zakázky je v prvním kroku převzetí správy síťové infrastruktury zadavatele, a to na základě plánu převzetí vypracovaného dodavatelem v rámci nabídky (dále jen „Služby převzetí“). Předmětem veřejné zakázky je dále stanovení podmínek, za kterých bude docházet k uzavírání dílčích smluv („Dílčí smlouva“), na jejichž základě a za podmínek sjednaných v Příloze č. 5 – „Závazný návrh Rámcové dohody“ zadávací dokumentace a příslušné Dílčí smlouvě bude vybraný dodavatel povinen prostřednictvím členů realizačního týmu na svůj náklad a nebezpečí poskytovat zadavateli služby, spočívající: i) poskytování technologické a aplikační podpory provozu síťové infrastruktury zadavatele za podmínek dle jednotlivých katalogových listů uvedených v Příloze č. 1 Rámcové dohody (dále jen „Katalogové listy“). Detailní specifikace předmětu veřejné zakázky je uvedena v příloze č. 5 "Závazný návrh Rámcové dohody“ ZD.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 31.01.2020

Lhůta pro podání nabídek do: 04.03.2020 (10:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.