Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Zajištění imunohistochemických vyšetření pro Fingerlandův ústav patologie FN HK


Kategorie

Zdravotnictví, sociální služby
Zdravotnictví, sociální služby ->  Spotřební materiál, léky

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem této veřejné zakázky jsou průběžné dodávky reagencií a spotřebního materiálu (včetně podložních skel nejméně ve třech rozlišujících barvách) potřebných pro imunohistochemická vyšetření a in situ hybridizační vyšetření (vyjma dodávek primární protilátky) včetně zapůjčení barvicích automatů pro imunohistochemickou laboratoř v počtu, jež zajistí běžnou denní potřebu laboratoře. Pokud je pro zajištění imunohistochemických nebo in situ hybridizačních vyšetření v rámci fáze zhotovení a vyhodnocení vzorku potřebné i jiné vybavení (nad rámec barvícího automatu), musí být toto rovněž součástí podané nabídky a následné zápůjčky (netýká se vybavení nezbytného po přípravu vzorku před „vložením“ do automatu).

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 16.12.2020

Lhůta pro podání nabídek do: 21.01.2021 (10:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.