Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Zajištění dopravní obslužnosti veřejnou linkovou dopravou na území Kraje Vysočina pro období od roku 2021 - Výzva k účasti na předběžných tržních konzultacích


Kategorie

Auto-moto, doprava
Auto-moto, doprava ->  Přeprava a související služby

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Zadavatel informuje, že má v úmyslu zahájit zadávací řízení na veřejnou zakázku, jehož předmětem bude výkon veřejných služeb za účelem zajištění dopravní obslužnosti v souladu se zákonem č. 129/2000 Sb., o krajích, ve znění pozdějších předpisů, a § 2 zákona č. 194/2010 Sb., o veřejných službách v přepravě cestujících a o změně dalších zákonů, ve znění pozdějších předpisů, na území Kraje Vysočina.

Na základě veřejné zakázky, která bude rozdělena podle výběrových oblastí do deseti částí, budou vybraní dodavatelé zajišťovat dopravní obslužnosti v územních obvodech jednotlivých výběrových oblastí. V průběhu plnění veřejné zakázky však pravděpodobně dojde k zavedení Tarifu VDV v některých z těchto oblastí. Zavedení Tarifu VDV v jednotlivých výběrových oblastech by mohlo mít vliv na rozsah plnění v jednotlivých výběrových oblastech.

Za účelem získání relevantních informací týkajících se předmětu plnění, a to zejména s ohledem na důvody uvedené výše tak, aby mohly být zadavatelem stanoveny zadávací podmínky v souladu se zákonem a současně aby následné plnění odpovídalo potřebám zadavatele a taktéž možnostem trhu, má zadavatel v úmyslu provést předběžné tržní konzultace v souladu s § 33 zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, ve znění pozdějších předpisů.

Zadavatel tímto odkazuje na Výzvu k účasti na předběžných tržních konzultacích.

Zadavatel uvádí, že "Datum předložení nabídky" odpovídá lhůtě pro vyjádření zájmu k účasti na předběžných tržních konzultacích.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 27.07.2020 (12:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.