Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Zajištění dodavatele IT služeb pro implementaci systému Helios


Kategorie

IT
IT ->  Ostatní
IT ->  SW a Informační systémy

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem veřejné zakázky „Zajištění dodavatele IT služeb pro implementaci systému Helios“ je poskytování služeb v oblasti informačních technologií spočívající v implementaci softwarového díla – ekonomického a účetního systému Helios Orange na Zadavatelem určená zařízení Zadavatele, což zahrnuje zejména instalaci softwarového díla – systému Helios Orange u Zadavatele, jeho nastavení a uvedení do provozu, implementaci jednotlivých řešení, analytické, technické a systémové práce, integraci s ostatními programovými systémy Zadavatele, migraci dat z předchozího používaného systému, vytváření procedur, testování a ladění, konzultace a školení uživatelů a další s tím spojené práce (dále jen „Implementace“). Implementace je vnitřně rozdělena na dvě samostatné etapy, a to v první etapě na přechod do online provozu a v druhé etapě na kompletní přípravu systému na vyúčtování roku 2019. Dále je předmětem veřejné zakázky následná servisní podpora zahrnující provozní a uživatelskou podporu, odstraňování případných vad, realizaci konkrétních požadavků Zadavatele a další technické a systémové práce za účelem zajištění bezproblémového chodu systému Helios Orange na zařízeních Zadavatele, pravidelnou optimalizaci a rozšiřování funkcí softwaru v souladu s jeho technologickým vývojem a úpravou dle platné legislativy.

Druh zadávacího řízení:
Zakázka malého rozsahu
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 27.09.2019

Lhůta pro podání nabídek do: 11.10.2019 (12:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.